POPiela 2015

Arī šogad, 13. februāri Tirzas pamatskolā norisinājās “POP iela 2015”, kuru organizēja biedrība „Your Way” sadarbībā ar Tirzas pamatskolu

Šogad jaunieši tiešām jau bija gatavojušies šim pasākumam, izrādot savu entuziasmu un iniciatīvu!

Tirzas pamatskolā “POP iela” jau norisinās 4. gadu pēc kārtas, tādēļ jauniešiem, un bērniem tas vairs nav pārsteigums, bet gan liels prieks! Tādēļ, pasākumu jau otro gadu pēc kārtas, atklāj pirmskoliņa ar savu priekšnesumu! Ieskats no pagājušā gada:

“Valentīndienas priekšvakarā pozitīvā gaisotnē aizritēja ikgadēja POP iela. Skolotāju un rīkotāji ir ievērojuši, ka ar katru gadu pasākums piesaista arvien vairāk dalībnieku, priekšnesumu sagatavotība un kvalitāte nu jau ir laba un pat ļoti laba. Paldies jauniešu biedrībai „Your Way” par šo tradīciju (kopš 2012. gada) rīkot POP ielu mūsu skolā. Ir laba sajūta vērot, ka rosās jaunieši, organizējot un vadot pasākumu, cik aizrautīgi un patstāvīgi darbojas skolēni. Ir jauki redzēt negaidīti, uzmirdzam līdz šim neatklātus talantus.”

Šogad pasākumā piedalījās 8 grupas, kur dziesmu tēmas bija 70’s 80’s gadi:

  1. “Tās esam tika mēs” Ricky Martin “Vida Loca” 1999
  2. “Aktīvie banāni” Petey MaVvz “Big Lambo” 2012
  3. “Vietējie apskāvieni” Elvis Presley “Jailhause rock” 1957
  4. “Just us” Adereje “Las Ketchup” 2002
  5. “Meitenes pasakā” Abba “Mamamia” 1975
  6. “Spārni” Boney M “Rasputin” 1978 3.
  7. “Bokseris” Survivor “Eye of the tiger” 1982
  8. “Čikāgas piecīši” Time warp

Bet katrs bija ieinteresēts šādu noteikumu īstenot! Šogad pasākuma uzvarētāji bija: 1. vietu izcīnīja “Vietējie apskāvieni” ar dziesmu Jailhause rock, bet 2. vietu ieguva “Čikāgas piecīši” ar dziesmu Time warp un 3. vietu izcīnīja grupa “Spārni” ar dziesmu Boney M “Rasputin” 1978. Bet skatītāju simpātiju izcīnīja “Aktīvie banāni”, kuri nenoliedzami izcīnīja arī “Grand Prix” balvu!

“Aktīvie banāni” būs tie, kas dosies tālāk dosies uz Līgatni, lai pārstāvētu gan savu novadu, gan arī pagastu!

Jau zināms, ka, Tirzas pagastā norisinājās “Starpnovadu POP iela”, kur tika aicinātas dažādas skolas, lai prezentētu savu priekšnesumu! Pagājušajā gadā ceļojošo kausu izcīnīja Līgatnes vidusskola!

Vissirsnīgāko “PALDIES” vēlamies par atbalstu un draudzību Tirzas pamatskolas direktorei S. Ziepniecei, SIA “DIMDIŅI”, Gulbenes novada domei, Jaunatnes lietu speciālistei I. Vanagai, “SLB”, Tirzas pagasta pārvaldei.

Protams vēlamies lielu paldies pateikt: Tirzas pamatskolas pašpārvaldei par uzņēmību sagatavot pasākuma norisi, Anetei Ziepniecei par skaistām bildēm, un citiem, kas aktīvi piedalījās pasākuma organizēšanā vai vadīšanā!

P.S Vēlos arī uzrunāt citas skolas būt aktīviem: Tādēļ aicinu piedalīties “Starpnovadu POPiela 2015 – Līgatne”, sīkāka informācija: yourway@inbox.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s